Pro uchazeče

 

Výcvik

 

Délka výcviku závisí na schopnostech žadatele (běžně dva až tři měsíce). Kurz má 28 hodin a jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Uchazeč se objednává na jízdní hodiny dle svých časových možností, může absolvovat nejvýše dvě praktické hodiny denně.

 

 

Přihláška
Pokud máte zájem o naše služby vyplňte prosím níže uvedený formulář a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

 

Skupiny ŘO

Řidičský průkaz skupiny ,,Am“

Řidičské průkaz skupiny AM opravňuje k řízení malého motocyklu nebo mopedu s maximální konstrukční rychlostí do 45 km v hodině.

Řidičský průkaz skupiny ,,A1“
Řidičský průkaz skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu do objemu 125 ccma a do výkonu 11 kW.

Řidičský průkaz skupiny ,,Ao“
Řidičský průkaz skupiny A s omezením opravňuje k řízení motocyklu do výkonu 25 Kw a nebo o poměru nad 0,16 kW/kg s postraním vozíkem nebo bez něj.

Řidičský průkaz skupiny ,,An“
Řidičský průkaz skupiny A bez omezení opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nad 25 Kw a nebo o průměru nad 0,16 Kw/kg s postranním vozíkem nebo bez něj.

Řidičský průkaz skupiny ,,B“
Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max.počtu 8 pasažérů plus řidič(případně s přívěsem do 750 kg). dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5tuny.

Řidičský průkaz skupiny ,,B+E“
Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení souprav motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.

Řidičský průkaz skupiny ,,C“
Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozisel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob.K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

Řidičský průkaz skupiny ,,C+E“
Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj.kamion s přívěsem nebo návěsem)

Řidičský průkaz skupiny ,,D“
Řidičský průkaz skupiny D opravňuje k řízení motorových vozidel pro přepravu osob, která mají více než 8 míst k sezení, kromě místa řidiče.K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.

Autoškola Jiří Bečvář